Online schůzky

Co umí WebMeeting navíc

Co umí WebMeeting navíc

"Tahle dávka novinek je opravdu extra zajímavá, takže si ji nenechte ujít. Servírujeme vám pohromadě 11 nejnovějších funkcí a vylepšení WebMeetingu. Pohodlně se usaďte a věnujte pár minut článku místo, abyste desítky minut sami zkoušeli, co novinky umí. Samozřejmě jsme nezapomněli na pár tipů, jak s novinkami online komunikaci udělat zase o něco příjemnější. Možná najdete inspiraci, jak své […]"

WebMeeting a Lamael – Online schůzka na „jedno kliknutí“

WebMeeting a Lamael – Online schůzka na „jedno kliknutí“

"Nedílnou součástí řízení firmy a obchodních vztahů jsou online schůzky a komunikace s klienty, dodavateli, zákazníky i spolupracovníky. Mnoho času a ve finále i peněz vám ušetří dobrý výběr vhodného CRM systému (Customer Relationship Management – shromažďuje údaje o vašich klientech, dodavatelích a spolupracovnících a pomáhá efektivně spravovat procesy ve vaší firmě) a komunikační platformy pro online schůzky. WebMeeting jako nástroj na online komunikaci úzce […]"

Co umí WebMeeting a ZOOM ne?

Co umí WebMeeting a ZOOM ne?

"U WebMeetingu se snažíme, aby vyhovoval požadavkům uživatelů a opravdu dělal online svět jednodušší. Stále ho vylepšujeme, a hlavně sbíráme zkušenosti a podněty od uživatelů. Proto jsme udělali malé srovnání, které se vám bude hodit při vybírání online nástroje přímo pro vás. Není žádným tajemstvím, že jeden z nejpoužívanějších nástrojů je ZOOM. Proto jsme si WebMeeting trochu „proklepli“ v porovnání s tímto […]"

6 věcí, které vám pomohou vybrat online nástroj

6 věcí, které vám pomohou vybrat online nástroj

"My u WebMeetingu stále sbíráme zkušenosti uživatelů a zpětnou vazbu od těch, kteří používají různé online platformy. Zjistili jsme, že mnohou uživatelů nepoužívá užitečné funkce prostě proto, že o nich neví nebo nemají čas si je vyzkoušet. A to ani v bezplatných tarifech. My to tedy shrneme za vás a ušetříme vám tak čas a možná i peníze 🙂 Kritéria uživatelů Co jednomu […]"

V čem je WebMeeting o krok dál

V čem je WebMeeting o krok dál

"WebMeeting prošel řadou online inovací, které se momentálně finalizují. My bychom vám rádi představili ty hlavní, ať jste připraveni si je vyzkoušet naživo. Celkově vás čeká článek nabitý informacemi. Tak se do toho pusťte. Jádro konferenčního systému WebMeeting tvoří BBB (BigBlueButton). Díky němu si můžete užívat hladký chod online setkání. Přípravy nové verze se chýlí […]"

Co ovlivňuje kvalitu online setkání?

Co ovlivňuje kvalitu online setkání?

"Troufneme si tvrdit, že každý z nás chce, aby online setkání bylo co nejkvalitnější a příjemné. Co si ale konkrétně představit pod souslovím KVALITNÍ ONLINE SETKÁNÍ? Řada z nás si možná neuvědomuje, jak široké je technické zázemí takové online komunikace. Hlavní a naprosto základní součástí jsou servery. Ty umožňují přenos dat, tedy komunikaci mezi jednou a druhou stranou, případně mezi […]"

Bezpečná komunikace online – co musíte vědět

Bezpečná komunikace online – co musíte vědět

"Bezpečná komunikace online a dostatečné zabezpečení je poměrně ožehavé téma. Rádi bychom zmínili unikátní možnost, kterou WebMeeting nabízí těm z vás, kteří mají vysoké nároky na zabezpečení, případně specifické požadavky. Článek však ocení kdokoliv, kdo komunikuje online. Nejprve bychom rádi zmínili, že bezpečnost běžné online komunikace je dostačující. Téma článku se týká specifické skupiny dat, která mají […]"

Jak být v kontaktu a efektivně řídit svůj tým v MLM?

Jak být v kontaktu a efektivně řídit svůj tým v MLM?

"Podnikání v MLM (síťový marketing/Multi Level Marketing/referenční marketing) má řadu specifik. Potřeba online komunikace je nyní nasnadě více než kdy dřív. WebMeeting PRO, který jsme „ušili na míru“ síťovému marketingu, jsme vám trochu představili již v článku WebMeeting PRO – podnikejte jednoduše. Ocení ho i řada dalších podnikatelů, kteří potřebuji efektivně komunikovat i se širším týmem. Často právě týmová […]"

10 největších prohřešků proti etiketě na online schůzkách

10 největších prohřešků proti etiketě na online schůzkách

"Myslíte si, že stačí vstát 5 minut před ranním online setkáním? Omyl, to je jeden z prohřešků, který může mít nepříjemné důsledky. Tedy pokud nejste Superman nebo Superžena a neovládáte časové smyčky 😊 Rádi bychom vás upozornili, jaké nejčastější prohřešky u online setkání mohou být a jak se jich vyvarovat. Správnou strukturu online meetingu najdete v našem článku Jak na […]"

Jak přijímat lidi přes online schůzky – 4 zásady, které musíte znát

Jak přijímat lidi přes online schůzky – 4 zásady, které musíte znát

"Vzdálené přijímání lidí, je v mnoha směrech specifické. Jak to dělat správně a najít toho nejlepšího kandidáta do vaší firmy? Asi každý z nás si vzpomene, jak se cítil, když šel na pracovní pohovor. Zvláštní pocit v žaludku a možná vámi proběhla vlna nervozity i vzrušení. Jakmile jste vstoupili do prostor společnosti, která se měla stát vaším pracovním domovem, asi jste […]"

Jak na strukturu online meetingu ve 3 krocích

Jak na strukturu online meetingu ve 3 krocích

"I online meetingy mají svojí „etiketu“ a strukturu, kterou je dobré dodržovat, aby panovala všeobecná spokojenost a podařilo se vám splnit stanovené cíle. Ale nebojte, není to složité a někdy je online dokonce výhodou. Když máte vhodnou platformu. Pojďme si udělat takovou krátkou strukturu, kterou můžete využít jako univerzální podklad nebo „template“ pro online setkání. 1)Před setkáním Rozeslat […]"

Jak zorganizovat videohovor s babičkou nebo dědou za 1 minutu?

Jak zorganizovat videohovor s babičkou nebo dědou za 1 minutu?

"„Babi, ten videohovor zmákneš, to je přes WebMeeting“. No, i když je WebMeeting snadné ovládat, možná přeci jen nezačínejte komunikaci tímhle stylem. Vezměme to postupně. Co je nejčastější překážkou, abyste absolvovali videohovor s babičkou nebo dědou, když za nimi nemůžete zajet? Ano, přesvědčit je, to je to první. A hned poté následují technické komplikace. Otázky typu: „Musím si […]"