WebMeeting PRO – řešení (i) pro MLM a síťový marketing

Podnikáte v síťovém marketingu a hledáte cesty, jak jednoduše být v kontaktu se svými zákazníky či týmem? Nebo jak představovat vaše produkty na dálku?

WebMeeting PRO je nástrojem pro online komunikaci a pro online prezentace, který vám to umožní!

A protože ti, co pracují v síťovém marketingu (MLM) jsou speciální skupinou s mírně odlišnými požadavky od “běžných” klientů, připravili jsme pro ně speciální verzi WebMeetingu šitou přímo na míru pro “síťaře”! A přitom cenově výhodnější, než jsou verze ve standardním ceníku

Pro ty, kteří se v MLM věnují především představování produktů zákazníkům nebo nabídce podnikatelské příležitosti dalším zájemcům skvěle slouží WebMeeting Kavárna

Ta zdarma umožňuje snadné a rychlé schůzky až 5 lidí (v placené verzi WebMeeting Kavárny pro uživatele z oblasti síťového marketingu 13, 31, 71 a dokonce i 151 lidí) na trvale platné internetové adrese. Stačí jen rozeslat odkaz na vaši WebMeeting Kavárnu (může vypadat například takto https://kavarna.webmeeting.cz/mojemlm) zvaným hostům spolu s časem online setkání a všichni se pak sejdete na online schůzce. 

To vše bez nutnosti cokoliv instalovat, v češtině a s možností připojení se z počítače, mobilu nebo tabletu. Stačí jen připojení k internetu, internetový prohlížeč, mikrofon a sluchátka.

WebMeeting Kavárna je součástí profesionálního nástroje WebMeeting PRO, jehož 25 denní zkušební verzi si zdarma můžete zaregistrovat zde.

VYZKOUŠET WEBMEETING PRO NA 25 DNÍ ZDARMA*

*) po skončení zkušební verze vám zůstává možnost používat WebMeeting Kavárnu pro 5 lidi navždy zdarma

Pro ty, kteří se MLM věnují delší dobu a již vybudovali svůj vlastní tým, se kterým chtějí být v pravidelném kontaktu, nebo pořádají produktové webináře či obchodní prezentace pro více účastníků, máme spoustou funkcí napěchovaný WebMeeting PRO.

Každotýdenní pravidelné setkání obchodního týmu může být organizováno 100% automaticky a to včetně rozeslání pozvánek. Nemusíte se tak starat o to, aby všichni dostali včas potřebné informace k připojení na poradu. Jedinou příjemnou starostí je doplnit do seznamu účastníků vaše nové kolegy. A samozřejmě připravit pro ně zajímavý obsah, aby porada byla přínosná.

V případě, že pořádáte produktové webináře, WebMeeting PRO umožňuje účast až 151 účastníků! A to už je pořádná skupina, kterou když zaujmete, tak váš tým skvěle poroste. Navíc si z takového webináře můžete pořídit záznam a ten třeba i nabízet těm, kteří se ho nemohli zúčastnit.

Pro ty, kteří mají ve své síti ještě více lidí, máme specialitkumožnost pořádání streamovaného webináře až pro 1001 účastníků!

Pořádat webinář ve WebMeeting PRO je přitom hračka, kterou díky tomu, že jde o českou službu se spoustou dostupných návodů, zvládne i ten, kdo si s technikou zatím moc netyká.

Ano, stavíme WebMeeting PRO tak, aby byl jednoduchý pro všechny jeho uživatele.

Stejně tak je snadná a rychlá i organizace obchodních prezentací a dalších typů akcí, které si pro svůj MLM tým vymyslíte. A pokud byste chtěli speciální typ akce, který standardně nenabízíme, tak se můžeme domluvit na speciálním řešení přímo vám na míru.

Pro jistotu na závěr zopakujeme, že WebMeeting PRO obsahuje vše co WebMeeting Kavárna. Kompletní WebMeeting PRO si můžete na 25 dní zdarma vyzkoušet na této adrese.

VYZKOUŠET WEBMEETING PRO NA 25 DNÍ ZDARMA*

*) po skončení zkušební verze vám zůstává možnost používat WebMeeting Kavárnu pro 5 lidi navždy zdarma

Jaké jsou hlavní výhody WebMeeting PRO?

 • vše probíhá bez instalace
 • služba je v češtině 
 • dostupná živá podpora také v češtině (vč. spousty návodůvideí na webu webmeeting.cz)
 • možnost sdílení obrazovek, souborů i videí
 • textový chat (veřejný i soukromý)
 • během používání jsou všichni účastníci stále vidět
 • pokročilá administrace setkání
 • správa účastníků setkání, vč. automaticky zasílaných instrukcí pro připojení
 • propojení na platební bránu (možnost pořádání placených webinářů, přednášek či konferencí)
 • možnost vytvoření záznamu setkání, webináře či školení
 • možnost prodeje záznamu webináře či školení
 • docházkový systém pro organizátory školení
 • neomezená délka setkání

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si WebMeeting PRO zdarma na 25 dní!*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma

Vyberte si z nejpoužívanějších variant WebMeeting PRO

VariantaMax. počet účastníkůMax. délka setkáníKavárna/KapacitaCena měs.
WebMeeting Kavárna SM13118Objednat
WebMeeting PRO Lite Stream51217 minutSM/13481Objednat
WebMeeting PRO Stream101217 minutSM/31718Objednat
WebMeeting PRO Stream Premium201217 minutSM/711449Objednat