Ze seznamu kontaktů rovnou na schůzku v on-line místnosti

Řídíte firmu a potřebujete mít neustále možnost rychlého propojení se zaměstnanci i zákazníky? Určitě souhlasíte, že pro efektivní práci je neocenitelné, když na jednom místě vidíte přehled toho, který úkol je zrovna zpracováván, kolik času zabere a koho je možné ohledně jeho realizace kontaktovat. Je velmi pravděpodobné, že pro tyto účely již používáte nějaký CRM systém (Customer Relationship Management – systémy pro řízení vztahů se zákazníky, které umožňují shromažďovat, třídit a zpracovávat údaje o zákaznících, především jejich kontakty, probíhající obchodní procesy a dosahované tržby). S CRM systémy úzce souvisí činnost aplikace Webmeeting, která zajišťuje on-line setkání pro (nejen) firemní účely.

Jak by řekla teta Kateřina, v jednotě je síla a víc hlav víc ví – jako ukázku jsme Webmeeting integrovali do českého CRM systému Lamael. Na pár kliknutí tedy pozvete kohokoli ze svých kontaktů na on-line schůzku přímo z účtu v Lamaelu.

Ukázka WebMeetingu

Jak na to? V Lamaelu vyberete záložku Kontakty. Otevřete vizitku konkrétního kolegy/klienta – a pak už stačí jen kliknout na ikonu potřásajících si rukou. Pak jen vyplníte základní informace (název a čas setkání, popis) a odešlete. Váš kontakt dostane obratem e-mail s jednoduchou pozvánkou a odkazem na vaše setkání. A máte zařízenou on-line schůzku!

Ukázka WebMeetingu - Vytvoření setkání

Zaujala vás možnost propojení vaší aplikace s Webmeetingem?

Podívejte se na naši stránku Webmeeting API pro více informací ohledně integrace s naším API.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si WebMeeting PRO zdarma na 25 dní!*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma

Potřebujete pomoci s integrací?

Nevíte, zda Váš systém umožňuje integraci s naším Webmeetingem? Nejste technicky zdatní na vyřešení všech náležitostí s Vaším poskytovatelem? Pošlete nám email přes formulář níže a my se za Vás spojíme s Vaším integrátorem a pomůžeme s integrací.

    * pole jsou povinná