WebMeeting a Lamael – Online schůzka na „jedno kliknutí“

Nedílnou součástí řízení firmy a obchodních vztahů jsou online schůzky a komunikace s klienty, dodavateli, zákazníky i spolupracovníky. Mnoho času a ve finále i peněz vám ušetří dobrý výběr vhodného CRM systému (Customer Relationship Management – shromažďuje údaje o vašich klientech, dodavatelích a spolupracovnících a pomáhá efektivně spravovat procesy ve vaší firmě) a komunikační platformy pro online schůzky. WebMeeting jako nástroj na online komunikaci úzce souvisí i s vaším CRM systémem a řízením firmy. Proč?

Dnešní online svět je doslova prošpikován drahými a složitými CRM systémy spolu s řadou online nástrojů pro komunikaci. Jak se ve všem zorientovat a vybrat si to nejvhodnější řešení?

Nad touto otázkou se zamýšleli i dva tvůrci řešení, která dělají online svět příjemnější. Představme si v krátkosti jejich záměr online schůzky na „jedno kliknutí“.

Co je Lamael

Lamael je aplikace, která vás zbaví řady rutinních činností a uvolní vám ruce na to důležité, na váš byznys. V jedné aplikaci máte veškeré nástroje na teamovou spolupráci, projektové řízení i celou pracovní a finanční agendu spojenou s řízením firmy.

WebMeeting

Je online komunikační platforma s prostředím v češtině, která vám pomáhá snadno a na „jedno kliknutí“ z odkazu vytvořit online setkání. Šetří čas i peníze přehledným prostředím, řadou funkcí již v základním tarifu a možností vše vidět v jednom okně. Pomáhá zvýšit úroveň online komunikace a úspěch vašich obchodních schůzek.

Co spojuje Lamael a WebMeeting

Obě řešení vznikla z lidské potřeby zjednodušit život a ušetřit čas. Řada dílčích a složitých úkonů je jak u WebMeetingu, tak u Lamaelu nahrazena jednoduchým a příjemným řešením na pár kliknutí. Proto není divu, že oba tvůrci, tedy Jan Vorel za WebMeeting a Martin Pavlík za Lamael, dali hlavy dohromady, a spojili své dva produkty v jeden fungující systém.

Co vám online schůzka na “jedno kliknutí” přinese

Spojením Lamaelu a WebMeetingu můžete své kontakty pozvat na online schůzku doslova na „jedno kliknutí“.

  • Na vytvoření každého online setkání ušetříte i několik minut.
  • Zjednodušíte si firemní procesy.
  • Zvýšíte úroveň vaší online komunikace.
  • Zbavíte se několika rutinních úkolů denně.
  • Získáte čas na rozvoj vašeho podnikání.

Jak to funguje?

Minutový videonávod najdete zde

V aplikaci Lamael kliknete na konkrétní kontakt a „jedním kliknutím“ vytvoříte schůzku s konkrétním člověkem. Nezáleží na tom, zda pozvete vašeho dodavatele, klienta nebo generálního ředitele. Obsah pozvánky je zcela na vás a vy ho můžete přizpůsobit pozvanému.

Online schůzka na „jedno kliknutí“ již není hudba budoucnosti, ale realita, kterou můžete zažívat každý den i vy. Podívejte se na WebMeeting API a zjednodušte si firemní procesy.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si WebMeeting PRO zdarma na 25 dní!*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma