Jak snadno na živé vysílání z WebMeetingu?

Přemýšlíte o živém vysílání vašeho webináře na Facebooku, YouTube nebo Linkedin a nevíte, jak začít? Nebo už jste začali, ale nebylo to ono? Projděte si náš článek a třeba zjistíte, že to je opravdu snadné. Jen si musíte dobře vybrat.

Proč živá vysílání dobře fungují?

Živá vysílání (live stream) se vysílají teď a tady a pro publikum je cenná aktuálnost, jedinečnost i autenticita. Jestli je vysílání zajímavé, to už záleží na hlavním aktérovi nebo aktérech, kteří připravují obsah, a na jejich vystupování. Obsah není jediným faktorem, který ovlivňuje kvalitu vysílání.

Dalším zásadním faktorem je jeho kvalita, zejména platforma, na které vysíláte. Upřímně, když se můžete spolehnout na techniku a snadno se orientujete v online prostředí, cítíte se mnohem uvolněněji, projev je přirozený a působí profesionálně. Takový zážitek vaše publikum rozhodně ocení a příště vás bude chtít vidět znovu a ideálně zase živě.

A v neposlední řadě jsou živá vysílání populární proto, že vaši přátelé nebo fanoušci dostávají od vysílací platformy (YouTube, Facebook, Linkedin apod.) tzv. notifikace o probíhajícím živém vysílání. To přináší samo od sebe vašemu vysílání diváky.

Jak tedy snadno na živé vysílání?

Zvolte si nástroj, který má komfortní prostředí, je spolehlivý, snadný na ovládání, stabilníověřený. WebMeeting splňuje zmíněné parametry a má ještě řadu výhod, které by se vám mohly hodit. Samozřejmě záleží ve finále na vás, co je vám příjemné a jak se vám nejlépe pracuje.

Výhody WebMeetingu

  • Přehledné prostředí a jednoduché ovládání – nerozptylujete se.
  • Jasný obraz bez zasekávání – vysílání je plynulé.
  • Všechny ovládací prvky vidíte v jednom okně – nepřeklikáváte.
  • Prostředí v češtině nebo si zvolíte preferovaný jazyk – cítíte se komfortně.
  • Kompatibilita s řadou vysílacích kanálů – přizpůsobí se vám.
  • Možnost online technické podpory na začátku i během vašeho vysílání.

To jsou hlavní přednosti, které vám pomohou k profesionálnímu a přirozenému vystupování během živého vysílání. Co všechno WebMeeting umí najdete v článcích Novinky v online světěJak inovujeme WebMeeting? Máme pro vás i volně přístupné videonávody krok za krokem, jak vysílat živě přes WebMeeting na různých kanálech.

Kde můžete přes WebMeeting vysílat?

S WebMeetingem snadno zvládnete vysílat téměř kdekoliv.

Jestli máte svůj kanál na YouTube, můžete s klidem zařadit vysílání přes WebMeeting i na vašem YouTube kanálu. Podívejte se na rychlý videonávod.

Možná více fandíte Facebooku, máte i svou skupinu či facebookovou stránku. I tady můžete snadno využít služeb WebMeetingu. Projděte si návod, jak vysílat na Facebooku v několika minutách.

Ti z vás, kteří využívají Linkedin mohou i zde vysílat přes WebMeeting. I pro vás máme návod, jak vysílat živě na LinkedIn.

Mimochodem, živá vysílání na Linkedin jsou nyní na vzestupu, tak buďte mezi prvními, kteří jsou vidět a vysílají živě jako profíci.

S WebMeetingem zvládne živé vysílání i naprostý začátečník a zkušený streamer si bude jen pochvalovat, jak to pěkně odsýpá. Webinář i jakýkoliv live stream zvládnete jednoduše a s klidem. Můžete se tak naplno ponořit do svého vysílání a myšlenek a získat si pozornost i srdce vašeho publika. Kdy tedy uvidíme právě vaše živé vysílání?

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si WebMeeting PRO zdarma na 25 dní!*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma