Jak inovujeme WebMeeting?

Online řešení schůzek WebMeeting je pro nás jako dítě, které stále opečováváme a vychováváme. Chceme, aby naplňoval potřeby našich klientů a maximálně vám vyhovoval. Proto stále přidáváme nové funkce a rozšiřujeme jeho využití. Máme velkou radost, jak se posouváme vpřed. Pojďte ji sdílet s námi a zhodnotit, co vše se nám za půl roku povedlo.

Individuální URL záznamu a odkazy na setkání pro účastníky i v administraci

V administraci vaší kavárny v sekci seznam účastníků setkání má nyní každý účastník svou vlastní URL. Můžete jedním kliknutím poslat třeba záznam z meetingu přímo konkrétnímu účastníkovi.

Možnost odstranit návštěvníka ze seznamu uživatelů

Přidali jsme funkci, kdy můžete opět jedním kliknutím odstranit konkrétní jméno ze seznamu (sekce Seznam účastníků). Hodí se v případě potřeby archivovat seznam účastníků a někdo se vám odhlásí na poslední chvíli. Zůstanou vám jen skuteční účastníci.

Automatické zapínání pozvánek 30 minut předem

Po vytvoření setkání se už nemusíte starat o rozesílání pozvánek v den konání. WebMeeting je pošle za vás automaticky každému z účastníků 30 minut před začátkem setkání.

Vylepšení nástrojů správce meetingů

Tahle funkce sice vidět není, ale velmi ji oceníte kdykoliv se vyskytne problém během online setkání. Naše technická podpora má nyní přehledně uspořádané informace o všech setkáních, v mžiku se k vám připojí a raz dva najde a odstraní případný problém nebo poradí co dělat.

Personalizace setkání – vlastní výchozí prezentace

V administraci si můžete nahrát vlastní prezentaci, která se objeví každému účastníkovi hned po přihlášení. Žádné systémové „templaty“, čistě vaše výchozí prezentace ke všem meetingům i jednotlivě ke každému meetingu.

Nastavení výchozích šablon pozvánek i potvrzení pozvánky

Text každé pozvánky i potvrzení schůzky je vygenerován automaticky. Nyní si oba můžete přepsat tak, aby vyhovovaly vašemu stylu a způsobu komunikace. Můžete mít odlišný text v pozvánce i v potvrzení, které účastníkům přijde 30 minut před schůzkou/webinářem, jak už víte.

Přidání možnosti placených záznamů a přihlašování na konkrétní záznamy – evergreen webinář

Máte webinář, který chcete zpřístupnit i po jeho konání? Můžete vytvořit přístup konkrétnímu uživateli pouze k záznamu. Nemohl někdo být online s vámi na schůzce či webináři? Nevadí, vytvořte mu přístup k záznamu, ať je také informován.

WebMeeting API a nové funkce

WebMeeting API vám umožní propojit WebMeeting s vaším systémem. Účastníci se tak mohou přihlašovat třeba přímo z vašeho webu doslova na jedno kliknutí.

Vylepšení pro síťové prodejní systémy

Často známější pod zkratkou MLM. Týmy ze síťového marketinku bývají velké a je těžké najít čas, a hlavně místo pro všechny. Speciálně upravený WebMeeting API vyřeší tenhle problém raz dva. Čas na setkání si budou muset najít všichni, ale kdyby náhodou někdo nemohl, je přeci možné individuálně vygenerovat záznam.

Automatizace rozdělování meetingů na více serverů

Další funkce, kterou primárně nevidíte, ale zaručeně oceníte. Eliminují se tím chyby vzniklé lidským faktorem. Rozdělení se již nemusí dělat ručně, ale dělá se automatizovaně vždy v určité časy. Přetížení severu tedy nehrozí a vaše schůzka proběhne hladce.

Úpravy docházkového systému pro vícedenní setkání

Řečeno lidsky, taková třídní kniha, ale automatizovaná. Pro školy ideální na docházku, která se řadí postupně za sebou. Tuto funkci oceníte i při několika denním školení nebo si můžete účast vygenerovat pro podklady dotačních programů.

Nastavení neomezeného počtu setkání pro 3 lidi i pro účty zdarma + nastavení API

Máte-li kavárnu zdarma, která vám zůstává i po uplynutí full veze WebMeetingu v Trial verzi ZDARMA, můžete si naplánovat řadu setkání pro 3 lidi dopředu. Není tedy třeba každé plánovat až po uplynutí toho předešlého.

Aktualizace propojení s ERP/CRM Lamael

Rychlé propojení s vašimi zaměstnanci i se zákazníky, to je podstata této funkce. Webmeeting jsme integrovali do českého CRM systému Lamael. Stačí pár kliknutí a pozvete kohokoli ze svých kontaktů na on-line schůzku přímo z účtu v Lamaelu.

Tak, to byly nejdůležitější novinky, které jsme s vámi chtěli sdílet, a jejich využití. Šetří vám čas a použití WebMetingu je zase o něco příjemnější.

Jak se vám líbily? Pokud vás napadlo něco, co WebMeeting zatím neumí a vy byste to ocenili, určitě nám napište na support@webmeeting.cz. Rádi se na to zaměříme, protože dobrých nápadů není nikdy dost.

A jestli jste WebMeeting ještě nevyzkoušeli, máme pro vás full verzi ZDARMA na 25 dní. Najdete v možnosti Trial. Vše v češtině, takže zkoušejte a udělejte si online svět o něco jednodušší.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si WebMeeting PRO zdarma na 25 dní!*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma