WebMeeting v praxi

WebMeeting v praxi

Jak naši klienti využívají služby WebMeetingu? S čím se potýkají a co jim naše české řešení online setkání pomáhá zvládat? Sepsali jsme pro vás článek, který vychází z konkrétních zkušeností uživatelů WebMeetingu. Pojďme se potkat s online realitou v rozhovoru Jana Vorla a Dominiky Paškové, majitelky jazykové školy Perfect World.

Rád bych naši klientku Dominiku Paškovou poprosil, aby nám řekla, jak WebMeeting používá

My WebMeeting používáme už nějakých třičtvrtě roku.

Na aplikaci WebMeeting jsme narazili na začátku první vlny karantény. Bylo to velké štěstí, protože jsme tím zachránili spoustu lekcí. Je totiž hodně lidí, kteří mají stále strach z používání online aplikací, aspoň na začátku roku 2020 tomu tak bylo. WebMeeting umožňuje jednu skvělou věc. Když pošlete jen jeden odkaz, pozvaný nemusí vůbec nic instalovat, nic řešit, pouze se připojí a je tam s vámi. To nám tehdy pomohlo zachránit spoustu našich studentů, kteří si nechtěli nic instalovat nebo nemohli. Na WebMeeting jsme následně přesunuli spoustu našich lekcí. Aktuálně je to tak, že dodáváme nějakých 120 lekcí týdně přímo přes WebMeeting. Jsme spokojení hlavně s tím, že lze krásně nahrávat, to znamená, že veškeré lekce můžete mít uložené, můžete je posílat zpětně studentům. Stejně tak chat funguje výborně. Stačí ho zkopírovat do mailu a poslat.

Jsem s WebMeetingem spokojená, protože je spolehlivý, je to platforma, kde můžete dělat lekce, jak jeden na jednoho, tak skupinky 4, 10 lidí, je to úplně jedno. Můžete i různě rozdělovat místnosti a přepínat si mezi nimi jako moderátor nebo lektor, takže slyšíte klidně všechny dohromady, což je super.

Já osobně dělám na WebMeetingu i webináře asi pro 100 lidí. Také si je nemůžu vynachválit, protože lidi mě vidí, slyší, mohou na mne reagovat, mohou mi psát do chatu i do soukromé zprávy. Za mě je to platforma, která má velké využití, když se v ní naučíte trochu pracovat a naučíte se ji plnit lidmi, které potřebujete. Je to skvělý způsob marketingu i třeba realizace vaší služby.

Jak často WebMeeting používáte na webináře, na výuku?

My jako škola používáme WebMeeting denně, a to, jak jsem řekla, 10 až 20 lekcí proběhne. Webináře dělám jednou za 14 dní, ty velké, které jsem popsala, a potom ještě děláme menší, většinou placené webináře, které děláme 2krát až 3krát do týdne pro menší počet lidí. U nás WebMeeting vlastně jede každý den. Je to taková naše věc, se kterou vstáváme a chodíme spát.

(Dominika Pašková, Perfect World, jazyková škola)

Řada dalších uživatelů WebMeetingu oceňuje podobné věci, jako Dominika. Zejména, když potřebujete realizovat online výuku, nebo setkání několika účastníků.

Především:

  • Jednoduchost – pošlete odkaz a ostatní účastníci/studenti pouze kliknou na odkaz, nic neinstalují.
  • Flexibilita – WebMeeting můžete používat z jakéhokoliv zařízení (počítač, mobilní telefon, tablet, …). Stačí mít připojení k internetu.
  • Záznamy – vše lze nahrávat a vygenerovat záznam, který si můžete archivovat a poslat i ostatním.
  • Přizpůsobivost – místnost můžete rozdělit a máte stále přehled o všech částech.
  • Webináře – na WebMeetingu snadno uděláte webinář i pro 100 lidí a účastníci si opět nic neinstalují, jen kliknou na odkaz a jsou v místnosti s vámi.
  • Vedení docházky – ideální pro lekce s více studenty nebo evidenci účastníků školení.

Nejjednodušší způsob, jak si i vy můžete vyzkoušet WebMeeting, je Trial verze, kdy máte WebMeeting v plné verzi k dispozici na 25 dní ZDARMA. Tak neváhejte a zkuste to. Za to nic nedáte a možná je to právě to řešení, na které jste čekali.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si WebMeeting PRO zdarma na 25 dní!*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma