Pro školy – učebny on-line

Pro školy - učebny on-line

Jste učitel, student či rodič? Nejspíš už víte z vlastní zkušenosti, že propojení školní výuky s digitálním světem přináší spousty výhod. Odevzdávání úkolů, tvorba skupinových projektů či rozesílání materiálů k výuce prostřednictvím internetu ulehčuje plnění školních povinností každý den. Tyto drobnosti pak bývají doplněny frontálním výkladem. Ale co když nemáte možnost se se studenty setkat osobně? WebMeeting nabízí virtuální učebny, v kterých najdete všechny funkce, které potřebujete k realizaci běžné výuky – studenti si nemusí nic instalovat, stačí mít internetový prohlížeč a odkaz, který jim umožní vstup do konkrétní třídy.

Ukázka WebMeetingu pro školy

Základní služba, která vám zajistí plynulý provoz školy on-line se nazývá WebMeeting PRO Live. Jakmile si vytvoříte uživatelský účet a založíte on-line učebnu s jednoduchou adresou, následně již stačí jen pozvat vaše studenty. Ti si rozkliknou odkaz a budou rovnou přesměrováni do místnosti. A hodina začíná!

Funkce, které ve WebMeetingu naleznete jsou možnost nahrávání hodiny, sdílení obrazovky či vložení souboru ve formátu .pdf, .ppt, .odt, .otp, sdílené poznámky, ankety, vkládání videa, jednoduchý přehled prezence a mnohé další. Jakožto přednášející máte možnost udělovat a odebírat práva účastníkům – takže například můžete povolit mikrofon pouze studentovi, který se o slovo přihlásí, studenti vám můžou pokládat otázky v živém chatu. Pokud pracuje třída na skupinových projektech, můžete místnost rozdělit na vícero malých týmů, které tak budou mít klid na práci.

Co WebMeeting nabízí?

Jak již bylo zmíněno, WebMeeting je ryze internetová aplikace, takže nemusíte nic stahovat, přihlásíte se na počítači i v mobilu. WebMeeting PRO Live je ideální volbou pro školy, společně s doplňkovými paralelními kanály. Paralelní kanály umožňují provoz několika místností (tříd) naráz. Pro malou školu většinou stačí kanály tři, každý po 923 Kč na měsíc. Více informací o jednotlivých službách též v ceníku.

WebMeeting je celý v češtině, nabízí i českou technickou podporu – obsluha virtuální místnosti je ale natolik intuitivní, že ji pravděpodobně ani nebudete potřebovat.

Chcete si vyzkoušet, jak může Vaše hodina vypadat on-line?

Vstupte do místnosti zde, kde si můžete většinu funkcí, o kterých jsme na předchozích řádcích mluvili, otestovat na vlastní kůži. Pokud se nejdříve se službou chcete opravdu důkladně seznámit, nabízíme zkoušku všech funkcí na 25 dní zdarma.

Vyzkoušejte nezávazně naši TRIAL verzi*

*) obsahuje i WebMeeting kavárnu pro 5 lidí navždy zdarma

Máte zájem o naše řešení?

Pošlete nám poptávku či dotaz za použití formuláře níže. Těšíme se, že vám WebMeeting zjednoduší práci!

    * pole jsou povinná